User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Summary
jv: Rangkuman

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Label display for @title
jv: Jeneng tampilan kanggo @title
