User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Label display for @title
km: ទិដ្ឋភាព​ស្លាក​សម្រាប់ @title
