User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: Preset
lt: Numatyta

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Add preset
lt: Pridėti nustatymų rinkinį

en: Label display for @title
lt: @title žymos rodymas
