User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Label display for @title
lv: @title iezīmes attēlojums
