User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
