User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag
