User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Summary
oc: Resumit

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: Label display for @title
oc: Presentacion de l'etiqueta per @title
