User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Summary
fa: خلاصه

en: ID
fa: هویت

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Label display for @title
fa: نمای برچسب برای @title
