User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: ID
ps: پېژند

en: - Select -
ps: - غوره -
