User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Preset
sk: Predvoľba

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Label display for @title
sk: Zobrazenie menovky pre @title
