User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek
