User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
