User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى
