User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Summary
uk: Резюме

en: Preset
uk: Попередня установка

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Formatter
uk: Форматер

en: Label display for @title
uk: Відображення мітки для @title.
