User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Summary
ur: خلاصہ

en: ID
ur: شناخت
