User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: ID
vi: Mã

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Add preset
vi: Thêm bộ thiết lập

en: Label display for @title
vi: Nhãn hiển thị cho @title
