User Statistics (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: About
fr: À propos

en: Post Count
fr: Nombre d'articles

en: Timestamp field
fr: Champ horodateur

en: Just a timestamp field.
fr: Juste un champ horodateur.

en: Ip Address
fr: Adresse IP
