User Statistics (1.0.2-alpha4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User ID
ja: ユーザーID

en: About
ja: アバウト

en: Post Count
ja: 投稿数

en: Timestamp field
ja: タイムスタンプフィールド

en: Just a timestamp field.
ja: タイムスタンプのフィールドです。
