User Statistics (1.0.2-alpha4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: About
nl: Over

en: Timestamp field
nl: Tijdstipveld

en: Just a timestamp field.
nl: Een tijdstipveld.

en: Ip Address
nl: IP-adres
