User Statistics (1.0.2-alpha4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: About
pl: O stronie

en: Post Count
pl: Licznik wpisów

en: Timestamp field
pl: Pole znacznika czasu

en: Just a timestamp field.
pl: Po prostu pole ze znacznikiem czasu.

en: Ip Address
pl: Adres ip
