User Statistics (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User ID
pt: ID do usuário

en: About
pt: Sobre

en: Timestamp field
pt: Campo timestamp

en: Just a timestamp field.
pt: Apenas um campo timestamp.

en: User statistics
pt: Estatísticas do usuário

en: Ip Address
pt: Endereço IP
