User Status Popup (2.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User
da: Bruger

en: Activated
da: Aktiveret

en: Active
da: Aktiv

en: Block
da: Blok

en: Blocked
da: Blokeret

en: Activate
da: Aktivér

en: About
da: Om
