User Status Popup (2.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Status:
hu: Állapot:

en: User
hu: Felhasználó

en: Activated
hu: Bekapcsolt

en: Active
hu: Aktív

en: Block
hu: Blokk

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: About
hu: Leírás

en: Block user
hu: Felhasználó zárolása
