User Status Popup (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: About
km: អំពី
