User Status Popup (2.0.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status:
gl: Estado:

en: User
gl: Usuario/a

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Activate
gl: Activar

en: About
gl: Información
