User Status Popup (2.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Active
hi: सक्रिय

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Blocked
hi: बंद

en: Activate
hi: सक्रिय

en: About
hi: के बारे में
