User Status Popup (2.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Activate
eu: Aktibatu

en: About
eu: (r)i buruz
