User Status Popup (2.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Status:
tr: Durum:

en: User
tr: Kullanıcı

en: Active
tr: Etkin

en: Block
tr: Blok

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: About
tr: Hakkında
