User Visits (2.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: administrator
et: administraator

en: View
et: Kuva

en: Role name
et: Rolli nimi

en: Count
et: Arv

en: Last
et: Viimane

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Visitor
et: Külastaja

en: Referer
et: Viitaja
