User Visits (2.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: administrator
ug: باشقۇرغۇچى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Role name
ug: ئەزالىق نامى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Visitor
ug: سەيياھ
