User Visits (2.0.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: administrator
ar: مدير

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Role name
ar: اسم الدور

en: Count
ar: العدد

en: Last
ar: الأخير

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Visitor
ar: الزائر

en: Referer
ar: المُحيل
