User Visits (2.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: administrator
ast: alministrador

en: View
ast: Vista

en: Role name
ast: Nome del rol

en: Count
ast: Cuenta

en: Authored on
ast: Autoría en
