User Visits (2.0.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Role name
az: Rol adı

en: Count
az: Say

en: Last
az: Son

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Referer
az: Referen
