User Visits (2.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: administrator
be: адміністратар

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Role name
be: Назоў статусу

en: Count
be: Колькасць

en: Authored on
be: Дата:

en: Visitor
be: Наведвальнік
