User Visits (2.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: administrator
bg: администратор

en: View
bg: Прегледай

en: Role name
bg: Име на роля

en: Count
bg: Брой

en: Authored on
bg: Написано на

en: Visitor
bg: Посетител
