User Visits (2.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: administrator
bo: དོ་དམ་པ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Role name
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང

en: Count
bo: གྲངས

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Visitor
bo: ཀློག་མཁན
