User Visits (2.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: administrator
ca: administrador

en: View
ca: Mostra

en: Role name
ca: Nom del rol

en: Count
ca: Quantitat

en: Last
ca: Darrer

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Visitor
ca: Visitant

en: Referer
ca: Referència
