User Visits (2.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: administrator
cs: administrátor

en: View
cs: Zobrazit

en: Role name
cs: Název role

en: Count
cs: Počet

en: Last
cs: Poslední

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Visitor
cs: Návštěvník

en: Referer
cs: Odkazující stránka
