User Visits (2.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: View
da: Vis

en: Role name
da: Navn

en: Count
da: Antal

en: Last
da: Sidste

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Visitor
da: Besøgende

en: Referer
da: Henviser
