User Visits (2.0.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: administrator
de: Administrator

en: View
de: Ansicht

en: Role name
de: Name der Rolle

en: Count
de: Anzahl

en: Last
de: Letztes

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Visitor
de: Besucher

en: Visited
de: Besucht

en: User visits
de: Benutzer Besuche

en: Hidden Roles
de: Ausgeblendete Rollen

en: Shows who has visited a user's profile lately.
de: Zeigt, wer das Profil eines Benutzers in letzter Zeit besucht hat.

en: <p>Counts the visits to a user's profile.</p>
de: <p>Zählt die Besuche in einem Benutzerprofil.</p>

en: Referer
de: Referrer

en: Initial
de: Anfangs

en: Changed on
de: Geändert am
