User Visits (2.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: administrator
el: διαχειριστής

en: View
el: Προβολή

en: Role name
el: Όνομα ρόλου

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Last
el: Τελευταίο

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Visitor
el: Επισκέπτης
