User Visits (2.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Role name
eo: Rola nomo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Visitor
eo: Vizitanto
