User Visits (2.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: administrator
es: administrador

en: View
es: Ver

en: Role name
es: Nombre del rol

en: Count
es: Número

en: Last
es: Último

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Visitor
es: Visitante

en: Referer
es: Referente

en: Changed on
es: Cambiado el
