User Visits (2.0.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: administrator
eu: kudeatzaile

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Role name
eu: Zereginaren izena

en: Count
eu: Zenbatu

en: Last
eu: Azkena

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Visitor
eu: Bisitaria
