User Visits (2.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: administrator
fa: مدیریت

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Role name
fa: نام نقش

en: Count
fa: شمارش

en: Last
fa: آخرین

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Visitor
fa: بازدید کننده
