User Visits (2.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: administrator
fi: ylläpitäjä

en: View
fi: Näytä

en: Role name
fi: Roolin nimi

en: Count
fi: Laskuri

en: Last
fi: Viimeinen

en: Authored on
fi: Luotu

en: Visitor
fi: Vierailija

en: Referer
fi: Viittaaja
