User Visits (2.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: administrator
fr: administrateur

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Role name
fr: Nom du rôle

en: Count
fr: Décompte

en: Last
fr: Dernier

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Visitor
fr: Visiteur

en: Referer
fr: Référent

en: Changed on
fr: Modifié le
