User Visits (2.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: administrator
gl: administrador

en: View
gl: Ver

en: Role name
gl: Nome do rol

en: Count
gl: Contar

en: Authored on
gl: Creado en

en: Visitor
gl: Visitante
