User Visits (2.0.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: administrator
hi: प्रशासक

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Role name
hi: दायित्व नाम

en: Count
hi: गुणांक

en: Last
hi: अंतिम

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Visitor
hi: आगंतुक
