User Visits (2.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: View
hr: Pregled

en: Role name
hr: Naziv uloge

en: Count
hr: Broj

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Visitor
hr: Posjetitelj
